O nás

O NÁS

 

Fit Space je novootvorené fit centrum, miesto, kde využívame na cvičenie najmodernejšie technológie a pritom sa snažíme jednoducho dosahovať vytýčene ciele našich klientov. Nachádzame sa v Bratislave – Petržalke.

Mnohí z vás si možno povedia , že „šport nieje pre mňa“  alebo sa len jednoducho hanbíte ísť do fitka, lebo je tam veľa ľudí, ktorí majú podľa vás skvelé postavy a vedia cvičiť a vy ani neviete ako správne drepovať. U nás budete mať vždy súkromie, vybudujeme si spoločne základy pre zdravé cvičenie a dostaneme vás do formy. Kondička sa vám zvýši v priebehu niekoľkých tréningov až sa sami budete čudovať, ako ľahko vám to všetko ide. Tento typ cvičenia je vhodný aj pre ľudí s bolesťami chrbta a kĺbov. Vaše telo bude postupne strácať centimetre aj nadbytočný tuk, vaše nohy vás ponesú omnoho ľahšie a vy si už nebudete vedieť predstaviť život bez pohybu.

Cvičenie pomocou EMS systému je teraz veľmi v popredí, nie nadarmo sa hovorí, že je to cvičenie 21.storočia. Život je niekedy až príliš rýchly a máme toľko povinností, že zabúdame sami na seba. Preto si hovorím 20 minút vášho času, 2x do týždňa je to najmenej čo telu môžete poskytnúť. A v prípade tohto typu cvičenia to je úplne postačujúce. Keď budete telo zanedbávať, ono vám to dá neskôr najavo , buď v podobe nadbytočných kíl , boľavých kĺbov alebo rôznych zdravotných problémov a v neposlednom rade  v podobe zlej nálady.

Z vlastných skúseností viem, že pokiaľ cvičenie nebudete robiť s láskou, dobrou náladou a v príjemnom prostredí tak to pôjde iba veľmi ťažko. Na toto budeme vždy dbať, aby ste sa u nás cítili dobre bez zbytočných predsudkov a stresu. Vždy tu budeme pre vás, ak budete potrebovať poradiť alebo sa len tak pochváliť koľko krokov ste za deň prešli.

Ešte stále rozmýšľate ,či je toto cvičenie pre vás? Hovorím ÁNO, žiadne vekové obmedzenia tu neplatia. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne a budeme zohľadňovať váš vek alebo prípadné zdravotné obmedzenia. A tí, ktorí majú vysnívanú váhu ale stále im chýba nejaký pohyb, poprípade chcú spevniť svoje telo, aj vás privítame s otvorenou náručou.

Pridajte sa k nám, spolu sa efektívne a zdravo priblížime k vašim cieľom. Tešíme sa na vás.

Moja fotka
:)
Ahojte, Volám sa Martina mám 25 rokov, pohyb a šport je moja vášeň robím to pre radosť a dáva mi to veľmi veľa pozitívnej energie, s ktorou by som sa s vami chcela podeliť. Bola som hravé dieťa, mala som prebytok pohybu, stále na bicykli, na korčuliach, behali sme po vonku až dokým nedošla tá očakávaná puberta. Pomaly som začala naberať na váhe, až som dospela do štádia ,kedy si to začali všímať už aj moji rodičia. Mám 158 cm takže som bola taká malá gulička :))) Prechodila som všelijakých lekárov, mala som hocijaké diéty stále som mala zvýšený cholesterol, ale všetci tvrdili ,že z toho vyrastiem. Moc som neporástla ale môžem povedať, že jediné, čo mi vtedy v tom období pomohlo bol tanec. Telo potrebovalo pravidelný intenzívny tréning. Na tanečných tréningoch som pochopila, že treba popritom aj telo spevňovať teda silovo cvičiť. Ako mladú ma to nejak nenadchlo ale postupom času som podľahla trendu fitness. Mala som niekoľko osobných trénerov, ktorí ma naučili ako správne cvičiť. Sama za seba môžem povedať, že celý život mi váha kolíše a stále sa učím s tým bojovať. Ale došla som na pár spôsobov a trikov ako to ukorigovať.